Amerikanci Antemasque otkazali su europski dio turneje i neće nastupiti na zagrebačkom INmusic festivalu, koji je objavio program nastupa za sva tri dana “jubilarca” što se ove godine održava od 22. do 24. lipnja.

Festival se ove godine održava na tri jarunska otoka, a posjetitelje osim glazbenih pozornica čeka i INteatar – maleno festivalsko kazalište. Nastupi izvođača počinju svakog dana u 17 sati, a na festivalski prostor moći će se ući od 16:30.

Do rasporeda bendova posjetitelji će moći i preko INmusic aplikacije za mobilne uređaje.
Ulaznice za INmusic festival mogu se kupiti putem INmusic Webshopa, u Dirty Old Shopu u Zagrebu te se mogu uplatiti u svim poslovnicama OTP banke u Hrvatskoj. Festivalska ulaznica za sva tri dana iznosi 349 kuna, jednodnevna 299 kuna, a kamperska 150 kuna

Izvođači će nastupiti sljedećim redom:

22. lipnja

Main stage

Mel Camino 17:00 – 17.30
Katalina Kicks 17:45 – 18:15
Frank Turner and the Sleeping Souls 18:30 – 19:45
Paolo Nutini 20:45 – 22:15
FFS (Franz Ferdinand and Sparks) 23:15 – 00:30

World stage

Clone Age 17:15 – 18:00
Mel & Django Jet 18:15 – 19:00
Aziza Brahim 19:45 – 20:45
Future Islands 22:15 – 23:15

Hidden stage

INmusicMENT (Slovenija) 19:00 – 19:30
Ludovik Material 20:00 – 21:15
Sassja 21:45 – 23:00
Kate Tempest 00:45 – 01:45
Yem Kolektiv 02:00 – 04:45

Balkan stage

Decaville (DJ) 21:00 – 21:30
Among Souls 21:30 – 22:10
Charlie Harlow 22:30 – 23:10
Dum i Huet 23:30 – 00:10
Zadruga 00:30 – 02:15
Yem Kolektiv 02:15 – 04:45

23. lipnja

Main stage

And The Kid 17:00 – 17:30
Mnogi Drugi 17:45 – 18:15
Eagles of Death Metal 18:45 – 19:45
Death Cab for Cutie 21:00 – 22:15
Rudimental 23:15 – 00:45

World stage

Human 17:15 – 18:00
The Belle Infidels 18:15 – 19:00
Batida 19:45 – 21:00
La Roux 22:15 – 23:15

Hidden stage

INmusicMENT (Slovenija) 19:00 – 19:30
Them Moose Rush 20:00 – 21:15
Jonathan 21:45 – 23:00
Mike Skinner 00:45 – 02:15
Yem Kolektiv 02:15 – 04:45

Balkan stage

Antrox (DJ) 21:00 – 21:30
Neweva 21:30 – 22:10
In Hours 22:30 – 23:10
Telephonehookers 23:30 – 00:10
Ljetno kino 00:45 – 02:45
Yem Kolektiv 02:45 – 04:45

24.lipnja

Main stage

Discohernia 17:00 – 17:30
Killed A Fox 17:45 – 18:15
Black Rebel Motorcycle Club 18:45 – 19:45
Of Monsters and Men 20:45 – 22:15
Placebo 23:15 – 00:45

World stage

Side Project 17:15 – 18:00
NLV (Nikol, Luka, Vedran) 18:15 – 19:00
Halka 19:45 – 20:45
Repetitor 22:15 – 23:15

Hidden stage

Plastic Knives 19:15 – 19:45
Ashes You Leave 20:00 – 21:15
The Mirror Trap 21:45 – 23:00
Muscle Tribe of Danger and Excellence 00:45 – 01:45
Yem Kolektiv 02:00 – 04:45

Balkan stage

Decaville / Antrox (DJ) 21:00 – 21:30
Comminor 21:30 – 22:10
Royal Prospect 22:20 – 23:00
Northlight 23:10 – 23:50
John Bull Gang 00:00 – 00:40
Rambo Amadeus 01:00 – 02:30
Yem Kolektiv 02:30 – 04:45

Komentari

komentara